MADRID – BARSELONA TURU

MADRİD & BARSELONA TURU 
LUFTHANSA ile 4 Gece 5 Gün

1.GÜN: İstanbul – Barselona
Saat 04.00’de Esenboğa Havalimanı’nda buluşma ardından 06.00-08.15 Ankara- Münih uçuşu aktarmadan sonra 09.20-11.20 Münih-Barcelona uçuşu sonrası inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Barcelona şehir turu; La Sagrada Familia Kilisesi – Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli – Montjuic Tepesi – Kraliyet Sarayı – Barselona Limanı – İspanya Ve Catalunya Meydanları – La Rambla Caddesi – Eski Liman – Colon Meydanı görülecektir. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
2.GÜN: Barselona ( Andora Turu )
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman ve alışveriş imkanı. Arzu edenlerle ekstra olarak düzenlenecek olan Andora Turuna katılabilirler. Fransa – İspanya sınırında kalan Barselona’ya yaklaşık 180 km. uzaklıkta bulunan Pirenelerin eteklerinde kurulduğu için kış sporlarında yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı küçük bir kraliyettir. Ayrıca serbest bölge olduğu için vergisiz alışveriş yapılabileceksiniz. Gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
3.GÜN: Barcelona Madrid
Kahvaltı sonrası Havalimanına gidiş ve …..seferi ile Madrid’e uçuş. Varışı takiben özel otobüsümüzle Madrid şehir turu : Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı Ve Cervantes Anıtı, La Puerto Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi, Paseo Del Prado Ve Apollo Çeşmesi, Retiro Parkı, Gran Via ve Castellana Caddeleri görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
4.GÜN: Madrid ( Toledo ) 
Kahvaltı sonrası serbest gün. Dileyenler ekstra olarak düzenlenecek İspanya’nın eski başkenti Toledo gezisine katılabilirler. Gezi sonrası otelimize transfer. Akşam ekstra Flamenco Gecesi. Müzikli İspanyol dansları eşliğinde çok güzel bir gece geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
5.GÜN: Madrid-İstanbul
Kahvaltı sonrası serbest zaman. 15.30’da Havaalanına transfer. 18.10-20.50 Madrit-Münih uçuşu ardından 19.35-23.55 Münih-Ankara uçuşu sonrası Ankara Esenboğa Havalimanı’nda turumuzun sonu…

DETAYLAR VE FİYAT İÇİN www.egtur.com.tr

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.