Kapadokya Ihlara Vadisi Turu

Ücrete Dahil Hizmetlerimiz
* Özel aracımız ile gidiş – dönüş ulaşım
* Araç içi ikramlar
* 1 gece Y.P. konaklama (Kahvaltı ve akşam yemeği)
* İlk gün akşam yemeği – ikinci gün kahvaltı
* Programda belirtilen geziler ve giriş ücretleri
* Seyahat Sigortası
* Turizm refakati ve profesyonel rehberlik hizmetleri
Tur Programı
Ihlara Vadisi-Kaymaklı YerAltı Şehri-Güvercinlik Vadisi-Uçhisar Kalesi-Göreme Açık Hava Müzesi-Avanos-Paşabağ-Devrent Vadisi-Ürgüp-Turasan Şarap Fabrikası

1.GÜN : Sabah saat 08.00’de Tunus Cad. No:14’ten hareket. Zevkli bir yolculuk sonrası Ihlara Vadisi’ne varış, vadi içinde yürüyüş ve kayaya oyma kiliselerin gezilmesi. Daha sonra Kaymaklı Yeraltı Şehrine hareket. 4 katı ziyarete açık olan yeraltışehrinin tüm bölümleri görülecektir. Akşama doğru otele varış, odalara yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme otelde. Arzu edenler için Türk Gecesi organizasyonu (Ekstra)düzenlenecektir.

2.GÜN : Sabah kahvaltısından sonra otelden ayrılıyoruz. Sırasıyla; Güvercinlik Vadisi, Uçhisar Kalesi, Göreme Açıkhava Müzesi, Avanos, Paşabağ, Devrent Vadisi, Ürgüp – Turasan Şarap Fabrikası görüldükten sonra Ankara’ya hareket edilecektir. Akşam saatlerinde Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetlerimiz
* Yemeklerde ve otelde alınacak içecekler
* Öğle yemekleri
* Tüm şahsi harcamalar ve bahşişler
* İlk gün kahvaltı – son gün akşam yemeği

Notlar

* Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
* Turlara yeterli katılımın sağlanamaması durumunda tur hareket tarihine 3 gün kala tüm katılımcılara bilgi vermek kaydıyla tur iptal edilir ve tur ücretleri iade edilir.
* Rehberiniz hava ve yol şartlarına göre programı değiştirme hakkına sahiptir.

Tur için Gerekli Malzemeler:
Özel eşyalarınızın dışında sizlere önerebileceğimiz malzemeler ; Rahat yürüyüş ayakkabısı(yedeği), fotoğraf makinesi-kamera(piller, film), rahat t-shirt ve eşofman, özel eşyalarınızı yanınızda bulundurabilmeniz için sırt çantası,şapka vb.
Tur Resimleri

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.