İstanbul’da Ramazan Keyfi

İstanbul’da Ramazan Keyfi
Tur Tarihleri Başlama Tarihi Bitiş Tarhi
06-09-2008 07-09-2008
13-09-2008 14-09-2008
20-09-2008 21-09-2008

Ücretler icin acentenizi arayın :www.otelturtatil.com
Notlar

* Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
* Turlara yeterli katılımın sağlanamaması durumunda tur hareket tarihine 5 gün kala tüm katılımcılara bilgi vermek kaydıyla tur iptal edilir ve tur ücretleri iade edilir.
* Rehberiniz hava ve yol şartlarına göre programı değiştirme hakkına sahiptir.

Ücrete Dahil Hizmetlerimiz

* Klimalı lüks özel araçlarla seyahat
* 1 gece konaklama
* Programda belirtilen geziler
* Otelimizde iftar yemeği ve sahur
* Saltur Turizm refakati ve rehberlik hizmetleri
* Müze ve ören yeri girişleri
* Seyahat sigortası
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Tüm şahsi harcamalar
* Dönüş günü güzergah üzerinde alınacak iftar yemeği
* İçecekler
Tur Programı

1.Gün : Saat 07:00 de Tunus Cad. No:14’den hareket. Zevkli bir yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Dünyanın sekizinci harikalarından biri olarak düşünülen Ayasofya Müzesi, ağırlıkta mavi çinilerinden dolayı Mavi Cami olarak da anılan ve Türkiye’nin tek 6 minareli camisi ünvanını taşıyan Sultanahmet Camii ve Osmanlı Padişahlarının gözdesi Topkapı Sarayı gezilerinin ardından otelimize hareket. Otele yerleşme sonrası, iftar yemeğini Evliya Çelebi’nin “ Baştanbaşa mamurdur. Fakat başka hükümettir “ şeklinde tasvir ettiği eşsiz Eyüp manzarası eşliğinde otelimizde alıyoruz. Yemeğin ardından Nostaljiyi yaşamak isteyen, o meşhur eski Ramazanların nasıl yaşandığını merak edenler için Feshane’ye gidiyoruz. Geleneksel Ramazan ruhunu yansıtan Feshane’de Ramazan çadırları, macuncular, baloncular, salepçiler, bozacılar, Hacivat-Karagöz sizleri büyülü bir atmosfere götürecek. Serbest zaman sonrası otele dönüş. Geceleme.

2.GÜN: Sabah saatlerinde otelden ayrılış (Arzu eden misafirlerimiz otelden çıkış saatine kadar Eyüp Sultan Cami ve Türbesini ziyaret edebilecektir). Dolmabahçe Sarayı ziyaretinin ardından Ankara’ya hareket. Akşam saatlerinde Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.