Ankara Çıkışlı Bayramda Sivas-Kemaliye-Divriği Turu

Sivas-Kemaliye-Divriği
Tur Tarihleri Başlama Tarihi Bitiş Tarhi
30-09-2008 02-10-2008

Tur Ücretleri için acentemizi arayın www.otelturtatil.com

Notlar

* Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.

* Turlara yeterli katılımın sağlanamaması durumunda tur hareket tarihine 5 gün kala tüm katılımcılara bilgi vermek kaydıyla tur iptal edilir ve tur ücretleri iade edilir.

* Rehberiniz hava ve yol şartlarına göre programı değiştirme hakkına sahiptir.

Ücrete Dahil Hizmetlerimiz

* Klimalı lüks özel araçlarla seyahat
* 2 gece konaklama
* Kahvaltılar(2) ve akşam yemekleri (2)
* Programda belirtilen geziler
* Müze ve ören yeri girişleri
refakati ve rehberlik hizmetleri
* Seyahat sigortası
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Tüm şahsi harcamalar ve bahşişler
* Öğle yemekleri
* Alkollü-alkolsüz tüm içecekler
* Son akşam yemeği
Tur Programı
1.GÜN :Sabah 07.30’ da Tunus Cad. No:14’te buluşma ve Sivas‘a hareket. Keyifli geçen yolculuğumuzun ardından Sivas’a varış. Sivas şehir turumuzda Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi Binası, Şifaiye Medresesi, Buruciye Medresesi, Gök Medrese, Selçuklu Döneminin en anıtsal yapılarından biri olan Çifte Minareli Medrese gezildikten sonra şehir merkezinde bulunan otelimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

2.GÜN : Sabah kahvaltısı sonrası Kangal’a hareket.Kangal köpek çiftliğinin gezilmesinin ardından, Egzama ve Sedef hastalarını iyi eden doktor balıkları görmek üzere Balıklı Çermik’e gidiyoruz. Burada verilecek serbest zaman sonrası Divriği‘ye hareket. UNESCO’nun dünya mirasına kabul ettiği ilk mimari yapımız Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası’nı gördükten sonra verilecek serbest zamanın ardından Kemaliye‘ye hareket. Kemaliye’de bulunan otelimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3.GÜN : Sabah kahvaltısı sonrası minibüslerle Tarihi taş yolun görülmesi ve Taş yolun içersinde kısa yolculuk sonrası Eski Kemaliye evlerinin gezilmesinin ardından Ankara’ya hareket. Keyifli bir yolculuk sonrası geç saatlerde Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.