23 Nisan Ozel Disneyland Turu

Disneyland 23 Nisan Özel
23 Nisan Hareket Thy ile 3 Gece Disneyland
Başlangıç Tarihi : 23.04.2009
Bitiş Tarihi : 26.04.2009
Ulaşım Türü : Uçak
Pansiyon Tipleri : ODA KAHVALTI
* Uçak Bilgileri
Sefer No. Tarih Saat Kalkış Varış Firma
TK 1825 23.04.2009 07:40:00 ISTANBUL AHL PARIS TÜRK HAVA YOLLARI
TK 1828 26.04.2009 17:35:00 PARIS ISTANBUL AHL TÜRK HAVA YOLLARI

* Konaklanacak Oteller
Otel İsmi Web Sitesi Giriş Tarihi Çıkış Tarihi
Paris 4* Radisson Hotel . 23.04.2009 26.04.2009

* Tur Programı
1. Gün iSTANBUL / PARİS/DİSNEYLAND
Atatürk hava limanı dış hatlar gidiş terminalinde sabah saat 05.40’de Bamtur kalkış ekibi ile buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından saat 07:40’da Türk havayolları TK1825 sefer sayılı uçuşu ile PARIS havalimanına hareket . Alanda sizleri bekleyen transfer ekibi eşliğinde Disneyland otelinize transfer. 4 tam günlük sınırsız eğlencenin tadına varacağınız park giriş biletlerinizin teslimatı(fiyata dâhildir).Odalara yerleşme ve tam gün serbest zaman.

2. Gün DİSNEYLAND
Sabah kahvaltısının ardından tam gün parklarda serbest zaman. Veya Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan Versailles turuna katılabilirler (ekstra). Neredeyse tüm Fransa Krallarına hizmet etmiş muhteşem yapı ve barındırdığı eserler sizleri büyüleyecek. Alışverişleriniz için serbest zaman.

3.Gün DİSNEYLAND
Uyandırma ve sabah kahvaltısının ardından Disneyland’ın tadını çıkarmak için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek yemekli Sacre Coeur,Montmarte (Ressamlar Tepesi) ve Eiffel turuna katılabilirler. (ekstra) Turumuz öncelikle Sacre Coeur Kilisesi ile başlıyor. Bölgeyi kendilerine mekân tutmuş hayat kadınlarının aralarında para toplayarak yaptırdıkları bu ilginç kilisenin hikâyesi sizi şaşırtacak. Daha sonra tüm dünyadan, ünlü olabilmek hayali ile sanat şehri Paris’e akın eden ressamların mekânı olarak bilinen bu güzel mekânda çeşitli dükkânlardan alışveriş ve öğlen yemeğinin ardından Paris’in ”Kırmızı Nokta’sı olarak ünlenen bölgede yürüyüş. Turumuz Eiffel’in tepesinden Paris’in muhteşem manzarasının seyredilmesiyle sona eriyor. Akşam Dileyen misafirlerimiz dünyanın en beğenilen Revü Şovu olan yemekli Lido Show programımıza katılabilirler.(ekstra). Geceleme otelimizde
Tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz akşam düzenlenecek olan Lido Show by night turmuza katılabilirler.

4.Gün PARİS-İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından saat 11.00’de odalarımızı boşaltıyoruz. Uçuş transfer saatine kadar panoramik Paris şehir turu ve alışveriş için serbest zaman.Saat 17:35de Türk Havayolları TK1828 sefer sayılı uçuşu ile ATATÜRK HAVALİMANINA hareket ve turumuzun sonu..Bir başka turumuzda buluşmak ümidi ile? Görüşlerinizi info@bamtur.com adresinden bizlerle paylaşmanızı rica ederiz.

UYARI: BAMTUR TURİZM HAVAYOLU İLE YOLCU ARASINDA ARACI KURUM OLUP, 28.09.1955 LAHEY PROTOKOLÜNE TABİİDİR.

Not : BAMTUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir.Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.Uçuş saatlerimizi bürolarımızdan öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan BAMTUR sorumlu tutulamaz.BAMTUR , gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. BAMTUR, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücreti iade edilemez. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından BAMTUR sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. BAMTUR Tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında aracı kurumdur. Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir.
*3 gece Disneyland’ın çevresindeki otellerde oda kahvaltı konaklama

UCRETE DAHİL HİZMETLER
*Türk Havayolları Tarifeli uçuşları ile
İSTANBUL-PARİS-İSTANBUL ekonomi sınıfı uçak biletleri

*Disney park ve Disney stüdyolara giriş biletleri (1 Günlük)

*Belirtilen Otellerde Oda Kahvaltı Konaklama

*Alan – Otel – Alan transferleri

*Euro Disney-Paris transferleri

*Profesyonel rehberler eşliğinde Türkçe Paris şehir turu

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.