2017 Yılbaşı Tur Önerileri

Bütün zorluğuna ve yaşanan her türlü olaya rağmen yeni yıl yaklaşırken herkesi tatlı bir telaş sarmaktadır. Kimi yeni yılı evinde ailesi ile beraber karşılamaya hazırlanırken kimileri de yılbaşı turlarını incelemeye başlamıştır. Yılbaşı turları için tur önerileri incelenirken tur için yurt içinde bir yer mi yoksa yurtdışında bir yerde mi yeni yılı karşılamak istediklerine karar vermek gerekmektedir. Daha sıcak bir yeni yıl karşılaması için yurtiçinde Antalya gibi güneydeki şehirlerimizdeki beş yıldızlı otellerde oldukça güzel yılbaşı kutlamaları hazırlanmaktadır. Karlı bir yeni yıl içinse Bolu Kartalkaya veya Uludağ’a düzenlenen yılbaşı turları dikkate alınabilir.

Yeni Yılı En Önce Karşılamak

Yaşadığımız yılda oldukça kötü olaylar yaşamış ve bir an önce bunları ardında bırakarak yeni yılı ilk önce kutlamak isteyenler için yurtdışında tur önerisi olarak Avustralya ve Sydney tercih edilebilir. Tarih değiştirme çizgisi ve saat farkı ile yeni yılı en önce Sydney’de karşılayabilir, yaşadığınız bütün kötülükleri ardınızda bırakarak kendinize yepyeni bir sayfa açabilirsiniz. Yılbaşını hem yurtdışında geçirmek hem de kolayca yurtdışına çıkabilmek istiyorsanız yılbaşı turunuzu vize istemeyen Balkan ülkelerinden yana ayarlayabilirsiniz. Belgrad ya da Saraybosna’da yeni yılı karşılamak hem ucuz hem de güzel bir alternatif olacaktır.

Avrupa’da Yeni Yılı Karşılamak

Kısa süreli vizeler ile gidebileceğiniz tur önerisi olarak Çek Cumhuriyetinde Viyana, Budapeşte ve Prag yılbaşı turları oldukça güzel alternatif sunmaktadır. Üç şehri de gezme imkanı sağlarken Prag’da geçirilecek bir yılbaşı gecesi unutulmaz anlar yaşamanızı sağlayacaktır. Yılbaşı için bir başka tur önerisi de Barcelona olabilir. Romantik bir yılbaşı gecesi için iyi bir alternatif olan Barcelona’da yaşanabilecek hırsızlık olaylarına karşı dikkatli olmanızda yarar var. Ancak hayatınız boyunca unutamayacağınız bir yılbaşı gecesi ve eğlenceli dakikalar sizi Barcelona’da bekliyor olabilir. Aşkınızla beraber gideceğiniz bir Paris’te Disneyland’da geçireceğiniz yılbaşı turu da sizin için unutulmaz bir deneyim olabilir.

Beyaz Bir Yeni Yıl

Yılbaşı denildiğinde aklınıza kar geliyorsa İsviçre Alplerine gidebilir yeni yıla kayak yaparken karlar altında merhaba diyebilirsiniz. Biraz pahalı olan bu alternatif size yardımcı olmadıysa ancak kardan da vazgeçmek istemiyorum diyorsanız Finlandiya da bir başka tur önerisi olabilir. Para önemli değil diyenlerdenseniz eğer Dubai’de karşılayacağınız yeni yıl için yapılan düzenlemelerle yağdırılacak suni kar ile kar keyfi yaşarken ertesi gün denize girerek güneşe doyabilirsiniz. Ayrıca Dubai’de yılbaşı turları için alışveriş festivali etkinliği de düzenlenmekte.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.